•  
  •  
شما اینجا هستید: خانه اخبار تارنمای طلایی

اخبار تارنمای طلایی

شعار سال 96

پیام تبریک سال 1396

نوروز ، سرآغاز حیات مجدد طبیعت و ایجاد طراوت در وجود انسانهاست و چه زیباست در این رستاخیز طبیعت ، نقش بندی های نقاش آفرینش را با تأملی ژرف بنگریم و از خالق هستی بخواهیم نام و یاد خود را در وجودمان زنده نگه دارد و توفیق خدمت به مردم را در باورمان نهادینه سازد.نوروز اگرچه پایانی است بریکسال تلاش صادقانه ما، اما سرآغازی است برای یک سال کوشش و خدمتی دیگر .
سالی است که با نامگذاری رهبرفرزانه انقلاب بنام«اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال »باید همواره با امید به فردایی بهتر ، به تلاش و همت خویش بیافزاییم تا با اراده ای قوی ، دشواری ها و سختی های پیش روی را از میان برداشته و با اتکال به خدای منان و اعتقاد به توانایی و خلاقیت خود در شکوفایی و سازندگی ایران عزیزمان و تحقق شعار سال سهمیم باشیم و به ایمنی کشور عزیزمان یاری رسانیم.
در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کارفرمایان و همکاران محترمی که با اعتماد به خدمات این شرکت ما را در جهت توسعه صنعت ایمنی کشور   سهیم کرده اند که این امر باعث شده شرکت تارنمای طلایی بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین ارائه دهندگان خدمات نوین حفاظت از حریق در کشور برگزیده شده و تلاش خود را برای ادامه این روند بیشتر کند. با اغتنام از این ایام مبارک فرا رسیدن سال جدید و نوروز  باستانی  را تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه باریتعالی سالی پربار همراه با موفقیت و سعادت و سربلندی درسایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج) برای شما و خانواده محترمتان مسئلت می نمایم .

  • نوشته شده توسط مصطفی اسدی
  • بازدید: 421
آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران

فیلم لحظه فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران

سخنگوی آتش نشانی اعلام کرد: با اعزام آتش نشانان 4 ایستگاه به همراه دو خودرو نردبام و تشک نجات به محل آتش سوزی ساختمان پلاسکو، کار اطفاء حریق آغاز شده است. آتش‌ سوزی از طبقه نهم به بالای مجتمع تجاری پلاسکو رخ داده است.

این ساختمان مرکز توزیع پوشاک در تهران است و پیش از این هم دچار حریق شده بود.

درباره دلایل این آتش سوزی هنوز خبری مخابره نشده است.

وقوع این آتش سوزی، ترافیک نسبتاً سنگین در تقاطع خیابان جمهوری و فردوسی ایجاد کرده و پلیس مجبور به اعمال محدودیت های خاص ترافیکی در خیابان‌های محل حادثه شده است.

خبرهای جدید حاکی است، با توجه به گستردگی آتش، چهار ایستگاه آتش نشانی دیگر به محل حادثه اعزام شده و در حال حاضر آتش نشانان 8 ایستگاه در حال اطفا حریق هستند.

 

برای مشاهده فیلم لحظه فروریختن ساختمان پلاسکو تهران بر روی لینک زیر کلیک کنید :

 

http://www.aparat.com/v/s9dy5

 

 

 

  • نوشته شده توسط مصطفی اسدی
  • بازدید: 456
سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل

سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل

گروه شرکت های تارنمای طلایی با ورود به یازدهمین سال فعالیت خود در سال 1395 بعد از گذشت حدود 3 ماه از سال به مجموع فروش 18 میلیارد تومانی رسید که این امر را می توان نتیجه ی ارائه خدمات خوب و کالای با کیفیت به مشتریان عزیز دانست .

اکنون با استفاده بهینه از امکانات و سرمایه ایجاد شده می توانیم شعار امسال را که سال " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل" از سوی مقام معظم رهبری نام گذاری شده است را جامع عمل بپوشانیم و آن را همچون سنوات قبل سرلوله فعالیت های آینده این شرکت قرار دهیم.

شرکت تارنمای طلایی در سال 1395 با برنامه ریزی منطبق بر اهداف استراتژیک اقدامات توسعه ای و عملیاتی را پرقدرت تر از گذشته دنبال کرده و سعی بر عملی کردن اقتصاد مقاومتی در کشور عزیزمان می کند.

امسال سال اقدام و عمل است و مبنای حرکت شرکت تارنمای طلایی نیز بر اساس این سه رکن یعنی عرضه پایدار ، ارتقای رضایت مشتریان و مدیریت کاهش هزینه ها می باشد.

  • نوشته شده توسط مصطفی اسدی
  • بازدید: 682