•  
  •  
شما اینجا هستید: خانه اخبار تارنمای طلایی

اخبار تارنمای طلایی

حمایت از کالای ایرانی

پیام تبریک سال 1397

 

خداوند بزرگ را سپاس و ستایش که سال دیگری از راه رسید و روح بهار و نو شدن را در کالبد طبیعت دمید. با نگاهی به سال گذشته در می یابیم که خانواده بزرگ تارنمای طلایی به عنوان یکی از سکان داران اقتصاد و اشتغال کشور، سالی سرشار از موفقیت را پشت سر گذاشت. تمام تلاش مجموعه تارنمای طلایی بر این بود تا در راستای منویات مقام معظم رهبری با ساماندهی بسیاری از شرکت های تابعه، قدم هایی استوار تر از گذشته در راه ایجاد اشتغال پایدار و همچنین همگام سازی صنعت اعلام و اطفا حریق ایران با کشورهای پیشرفته و توسعه یافته جهان بردارد.
سال ١٣٩٧با درایت مقام معظم رهبری سال “حمایت از کالای ایرانی” نام گذاری شد تا بار مسئولیت همه مردم ایران در عرصه های مختلف تولید بیش از گذشته احساس شود. تارنمای طلایی  نیز تلاش خود را در سال جدید با برنامه ریزی اقتصادی و تدابیر مدیریتی دو چندان خواهد کرد تا در کنار واردات کالاهای با کیفیت به عنوان عضو کوچکی از تولیدکننده کالای ایرانی بتواند باکیفیت ترین محصولات را به دست مردم فهیم ایران برساند.
اینجانب بر این اعتقادم که نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد، مهمترین عامل پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور است که باید در همه ارکان جامعه به آن توجه نمود. اکنون که به تدبیر رهبر معظم انقلاب حمایت از کالای ایرانی در دستور کار قرار گرفته است اهمیت نیروی انسانی با نشاط، متخصص و متعهد بیش از هر زمان دیگر احساس می شود. نیروهایی که در سال جدید موتور تولید داخل را با قدرت تر از گذشته به حرکت در خواهند آورد.
بدون شک فصل بهار نه تنها فصل نو شدن زمین، بلکه فصل نو شدن انسان،شروع راهی جدید با تصمیمات نو و مضاعف شدن تلاش برای دستیابی به آینده ایی روشن است و نام امسال برای همه تلاشگران اقتصادی نوید بالنده گی در عرصه تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی خواهد بود تا ما نیز به عنوان عضوی از خانواده اقتصادی ایران اسلامی تمام توان تخصصی و تمام تعهد خود را برای سرافرازی مردم خود برداریم.
نوروز اما این جشن باستانی که همواره با فلسفه دین اسلام زیباترین همخوانی را در طول تاریخ داشته است روحیه ای از نو شدن و حرکت به سمت روشنایی است.این بهار طبیعت و نو شدن را به همه مردم ایران زمین و اعضای دولت تدبیر و امید و به خصوص همکاران خود در شرکت تارنمای طلایی تبریک عرض نموده و امید دارم در پرتو عنایات خداوند متعال همه همکاران در خانواده بزرگ تارنمای طلایی سال جدید را با سلامتی، شادمانی و گام های استوار در جهت سربلندی ملت و رسیدن به اهداف نظام اسلامی آغاز کنند.

 

با تشکر و احترام

 

محمد حسین حسین نژاد

 

مدیر عامل

 

  • نوشته شده توسط مصطفی اسدی
  • بازدید: 369
شعار سال 96

پیام تبریک سال 1396

نوروز ، سرآغاز حیات مجدد طبیعت و ایجاد طراوت در وجود انسانهاست و چه زیباست در این رستاخیز طبیعت ، نقش بندی های نقاش آفرینش را با تأملی ژرف بنگریم و از خالق هستی بخواهیم نام و یاد خود را در وجودمان زنده نگه دارد و توفیق خدمت به مردم را در باورمان نهادینه سازد.نوروز اگرچه پایانی است بریکسال تلاش صادقانه ما، اما سرآغازی است برای یک سال کوشش و خدمتی دیگر .
سالی است که با نامگذاری رهبرفرزانه انقلاب بنام«اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال »باید همواره با امید به فردایی بهتر ، به تلاش و همت خویش بیافزاییم تا با اراده ای قوی ، دشواری ها و سختی های پیش روی را از میان برداشته و با اتکال به خدای منان و اعتقاد به توانایی و خلاقیت خود در شکوفایی و سازندگی ایران عزیزمان و تحقق شعار سال سهمیم باشیم و به ایمنی کشور عزیزمان یاری رسانیم.
در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کارفرمایان و همکاران محترمی که با اعتماد به خدمات این شرکت ما را در جهت توسعه صنعت ایمنی کشور   سهیم کرده اند که این امر باعث شده شرکت تارنمای طلایی بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین ارائه دهندگان خدمات نوین حفاظت از حریق در کشور برگزیده شده و تلاش خود را برای ادامه این روند بیشتر کند. با اغتنام از این ایام مبارک فرا رسیدن سال جدید و نوروز  باستانی  را تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه باریتعالی سالی پربار همراه با موفقیت و سعادت و سربلندی درسایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج) برای شما و خانواده محترمتان مسئلت می نمایم .

  • نوشته شده توسط مصطفی اسدی
  • بازدید: 878
آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران

فیلم لحظه فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران

سخنگوی آتش نشانی اعلام کرد: با اعزام آتش نشانان 4 ایستگاه به همراه دو خودرو نردبام و تشک نجات به محل آتش سوزی ساختمان پلاسکو، کار اطفاء حریق آغاز شده است. آتش‌ سوزی از طبقه نهم به بالای مجتمع تجاری پلاسکو رخ داده است.

این ساختمان مرکز توزیع پوشاک در تهران است و پیش از این هم دچار حریق شده بود.

درباره دلایل این آتش سوزی هنوز خبری مخابره نشده است.

وقوع این آتش سوزی، ترافیک نسبتاً سنگین در تقاطع خیابان جمهوری و فردوسی ایجاد کرده و پلیس مجبور به اعمال محدودیت های خاص ترافیکی در خیابان‌های محل حادثه شده است.

خبرهای جدید حاکی است، با توجه به گستردگی آتش، چهار ایستگاه آتش نشانی دیگر به محل حادثه اعزام شده و در حال حاضر آتش نشانان 8 ایستگاه در حال اطفا حریق هستند.

 

برای مشاهده فیلم لحظه فروریختن ساختمان پلاسکو تهران بر روی لینک زیر کلیک کنید :

 

http://www.aparat.com/v/s9dy5

 

 

 

  • نوشته شده توسط مصطفی اسدی
  • بازدید: 938