شما اینجا هستید: خانه اخبار تارنمای طلایی اطلاعیه بسیار مهم تارنمای طلایی

اخبار تارنمای طلایی

اخبار تارنمای طلایی

اطلاعیه مهم تارنمای طلایی

احتراما به استحضار می رساند شركت تارنمای طلایی همانند شركت هاي معتبر ديگر، درگير معضل كپي كاري توسط افراد و شركت هاي سودجو شده است كه با تقلب و استفاده غيرقانوني از نام محصولات این شركت، باعث ضرر و زيان خريداران مي شوند. متاسفانه اخیرا مشاهده شده است شرکت هایی با سوء استفاده از نامپایروژن  اقدام به فروشمحصولات تقلبی، غیر استاندار و فاقد تائیدیه بروز و بین المللی  کرده اند که این امر موجب ایجاد خسارات جبران ناپذیر به شرکت ها یا سازمان های خریدار، شده است

 

مواد استفاده شده در کپسول های تقلبی دارای مقاومت کافی نبوده و به كارگيري آن ها بعضا منجر به آتش سوزي و يا انفجار و تولید دوده های سیاه رنگ مضر برای تجهیزات شده است. این شرکت ها با صرف هزینه های هنگفت، خرید قرارداد و ارائه اسناد جعلی و فاقد هرگونه ارزش، سعی بر تشویش اذهان مشتریان داشته و با این کار تمام تلاش خود را در جهت فروش محصولات خود می کنند .لذا شرکت تارنمای طلایی به عنوان نماینده انحصاری کمپانی پایروژن ایروسل در جمهوری اسلامی ایران و بعنوان تنها شرکت ارائه کننده محصولات اصلی کمپانی پایروژن در کل کشور به جهت از صیانت حقوق مشتریان ، بصورت رسمی اعلام می دارد کلیه تجهیزات Aerosol ساخت قزاقستان و چین که بنام کشور روسیه و غیره عرضه می گردد تولید شده و تائید شده توسط کمپانی پایروژن نبوده و این شرکت هیچ ضمانتی نسبت به عملکرد صحیح آن ندارد.  همچنین سازمان هوا و فضای روسیه بعنوان یک ارگان دولتی هیچ محصولی جهت تولید تجاری عرضه نمی کند که با مراجعه به سایت هوا و فضای روسیه به آدرس http://www.roscosmos.ru و مکاتبات با آنها این امر کاملا بدیهی و مشهود است.

 

شرکت تارنمای طلایی آمادگی خود را در جهت ارائه اسناد رسمی از مراجع ذیربط ، برگزاری جلسه حضوری و توضیحات بیشتر در این زمینه را اعلام می دارد.