• 02191070097
  • 09155039599
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • Sat - Thr 8:00 - 16:00

  پایه دتکتور متعارف مالترون سنگاپور

دریافت کاتالوگ

پایه دتکتور های متعارف با بدنه بسیار قدرتمند و کیفیت ساخت بالا و مقاوم در برابر بارها باز و بست دتکتور،بدون ایجاد هرگونه آلارم کاذب،باز و بست چرخشی،همچنین قابلیت قفل دتکتور بر روی پایه در جهت جلوگیری از هرگونه خرابکاری و سادگی نصب را دارا می باشد.


دتکتور دود اپتیکال متعارف مالترون مدل DET-C102

دریافت کاتالوگ

دتکتور دودی اپتیکال مدل DET-C102  یک سنسور بسیار قوی در تشخیص بخش وسیعی از دود های مرئی می باشد . این دتکتور آتش را از طریق پراکندگی پرتوی مادون قرمز به صورت هوشمند و به سرعت تشخیص می دهد و قدرت تشخیص را در آن بسیار بالا می برد.


دتکتور uv متعارف مالترون مدل DET-C104

دریافت کاتالوگ

دتکتور UV مدل DET-C104 طراحی شده برای کاربردهای عمومی برای تشخیص شعله، در مکان هایی که  وجود سوخت های هیروکربنی از قبیل بنزین ، سیالات هیدرولیک ، رنگ ، گاز طبیعی ، پروپان ، استیلن و ... تهدیدی برای رخداد آتش محسوب میگردند.


دتکتور حرارتی نرخ افزایشی متعارف مالترون مدل DET-C103

دریافت کاتالوگ

دتکتورهای حرارتی نرخ افزایشی مدل DET-C103 مناسب برای محیط هایی با دمای نسبتا پایدار هستند و در مناطقی با دمای محیطی پایین ، جایی که استفاده از دتکتور ثابت پاسخ مناسبی برای نیاز آنجا نیست ، مورد استفاده قرار می گیرند. این دتکتورها در برابر افزایش حرارت واکنش نشان می دهند.


دتکتور ترکیبی دود و حرارت متعارف مالترون مدل DET-C101

دریافت کاتالوگ

دتکتور ترکیبی دود و حرارت مالترون مدلDET-C101  ترکیبی از تمام ویژگی های سنسور های دود و حرارت را دارا می باشد ، این دتکتور با قابلیت های منحصر به فردی که دارا می باشد حریق را بصورت هوشمند و خیلی سریع تشخیص داده و فرمان را در حداقل زمان ممکن به کنترل پنل مرکزی مخابره می کند.


بیم دتکتور متعارف مالترون آدرس پذیر

دریافت کاتالوگ

بیم دتکتور مالترون مدل DET-C105RB یک دتکتور با قابلیت تشخیص سریع دود از طریق امواج IR می باشد که به همراه رفلکتور مورد استفاده قرار میگیرد.تعداد رفلکتورهایی که میتوان بکار برد بین 1 تا 4 عدد بسته به فاصله ای که تحت پوشش قرار خواهد گرفت،می باشد.