3 items tagged "lpcb"

 • آژیر و فلاشر متعارف مالترون

  آژیر فلاشر اعلام حریق مالترون سنگاپور

  مشاهده زیر مجموعه

 • اخذ نمایندگی انحصاری Multron

  اعلام حریق مالترون

  شرکت تارنمای طلایی موفق به اخذ نمایندگی انصاری محصولات کمپانی مالترون گردیده است که کلیه محصولات این کمپانی دارای تائیدیه LPCBانگلستان می باشند. این کمپانی تولید کننده انواع تجهیزات اعلام حریق ، اطفای حریق و آتش نشانی می باشد.

  جهت هرگونه اطلاعات بیشتر در مورد محصولات این کمپانی و ثبت سفارش خرید و یا دریافت کاتالوگ به وب سایت تخصصی مالترون به آدرس www.Multron.ir مراجعه نمایید.

  {jathumbnail off}

 • نمایندگی Multron

  کمپانیMultron در سال 1984 میلادی با موضوع تولید طیف گسترده ای از تجهیزات اعلام حریق ، اطفاء حریق و همچنین تجهیزات آتش نشانی در کشور صنعتی سنگاپور تاسیس شد. این کمپانی در حال حاضر دارای دپارتمان های مختلف طراحی ، تامین، تولید ، نصب ، خدمات و آموزش کلیه تجهیزات ایمنی از حریق می باشد که تولیدات این کمپانی به شرح ذیل است:

  خط تولید تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر و متعارف با تائیدیهLPCBکشور انگلستان

  خط تولید تجهیزات آبی اسپرینکلر و هوزریل

  خط تولید سیستم های اطفاء حریق گازیFM-200، گازهای بی اثر ، نیتروژن ، آرگونیت و.....

  خط تولید تجهیزات اطفاء حریق فوم

  خط تولید سیستم های اینترکام آتش نشانی

  و سایر سیستم ها و تجهیزات اعلام و اطفاء حریق

  تجهیزات تولید شده توسط این کمپانی دارای تائیدیه های اروپایی و منطقه ای بسیاری از جملهLPCB, TUV, SUD, PSB می باشد.

  کمپانیMultron دارای استانداردISO 9001:2008 / SS ISO 9001 : 2008 در زمینه مدیریت کنترل کیفیت می باشد که یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده تجهیزات اعلام و اطفاء حریق در منطقه است.

  کمپانی مالترون دارای نمایندگی های بسیاری در کشور های مختلف جهان می باشد که نماینده انحصاری این کمپانی در جمهوری اسلامی ایران شرکت تارنمای طلایی است که مجوز ارائه کلیه تجهیزات کمپانی مالترون و همچنین خدمات پس از فروش و نصب را دریافت کرده است.کمپانی مالترون مورد تائید سازمان نظارت بر ساختمان دولت سنگاپور تحت فهرستME06L4 قرار گرفته است که مجوز شرکت در پروژه های دولتی و خصوصی تا سقف مبلغ 7.5 میلیون دلار در هر پروژه را دارا می باشد.

   

  اعلام حریق

   

  {jathumbnail off}

EasyTagCloud v2.8